Олена Польова

«Козацький» народ

Кремль та його агентура в Україні продовжують нарощувати зусилля з розколу українського народу

Кремль та його агентура в Україні продовжують нарощувати зусилля з розколу українського народу на окремі ізольовані (чи й ворогуючі між собою) сегменти з тим, щоб полегшити собі завоювання нашої Вітчизни під час наступного "асвабадітєльнаго пахода". Московським будівничим неонацистського "нового порядку" ("Русскаго міра") на просторах СНД вже мало ними ж інспірованого та дбайливо леліяного впродовж всього існування СРСР розколу українців на "східняків" і "западенців". Їм не досить розкольницької діяльності в Україні Російської православної церкви. Вони вже не задовольняються творенням у Закарпатті псевдонароду "русинів". Об’єктом чергової атаки кремлівських політтехнологів стало Українське козацтво.

Донедавна в Росії виходили книжки, автори яких в своїх оцінках історичної ролі Українського козацтва солідаризувалися з найогиднішими представниками польської та дореволюційної російської історіографії. "Хищники", "кучка степной разбойничей вольницы", "циничные предатели мужиков", "узурпаторы власти", "изменники", "сепаратисты", "разбойники" – ось деякі ярлики, навішані на українських козаків сучасними московськими україноненависниками. Правда, у своєму собачому гавкоті кремлівські суки і "кобєлі" не оригінальні. Вони просто наслідують своїх клишоногих предків, гідну відповідь яким дав ще Тарас Шевченко:

"Брешеш, людоморе!
За святую правду-волю
Розбійник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани
Народ темний, не заріже
Лукавого сина, Не розіб’є живе серце
За свою країну.
Ви – розбійники неситі,
Голодні ворони".

Зрозумівши марність спроб заплямувати честь Українського козацтва відомою не весь світ брудною московською лайкою, путінські опричники змінили тактику. Вони взялися ліпити з українського козацтва черговий псевдонарод, намагаючись шахрайськими паперовими маніпуляціями відсікти від українського народу одну з його найактивніших патріотичних соціальних груп. Про це свідчить Наказ т.зв. "Національної Ради козаків України" від 22 червня 2011 року "Про затвердження Положення про порядок створення та ведення Єдиного національного реєстру козаків України", підписаного Головою Національної Ради Козаків України якимось М.Ямненком.

У "затвердженому" цим провокаційним "наказом" Положенні наголошується, що основним завданням Національної Ради Козаків України є "відтворення козацького народу". З цією метою і створюється Єдиний національний реєстр козаків України. А Держателем та адміністратором Реєстру є Національна Рада Козаків України, яка забезпечує його створення та ведення, технічне і технологічне супроводження, надання доступу до нього, збереження і захист даних, що містяться у Реєстрі. Цікаво, що вищезгаданий Ямненко Михайло Іванович значиться Віце-президентом з питань козацтва московського Центру "Кремлёвская стратегия", створеного, зокрема, з метою "…втілення в життя Указів Президента і Постанов Уряду Росії" та об'єднання для цього зусиль громадських організацій Росії, Білорусі та України, які стоять на фундаменті "русской державности и российского патриотизма". Тобто, у разі створення Єдиного національного реєстру козаків України не виключено, що він одразу потрапить у Москву, де з ним знатимуть, що робити. Включили ж бо нещодавно "русинів" у список народів Росії, що підлягають окремому обліку при державному переписі населення. Тим самим створено прецедент для подібного шахрайства в Україні. З козацьким народом України вчинять за тією ж схемою. Адже "безкарність породжує зухвальство".

Спецоперація зі створення народу "русинів" у Закарпатті пройшла для її замовників і виконавців фактично безкарно. Тепер на черзі – пальцем роблений "козацький народ України", що його ліплять з московських екскрементів всілякі "ямненки" і К° теж безкарно. Органи державної влади України, уповноважені вести боротьбу з сепаратизмом, досі на зухвалі дії Ямненка і К° належним чином не відреагували. Тому членам Українського козацтва слід, нарешті, згадати, що козак – це передусім воїн, а не гречкосій. Досить вам влаштовувати святкування та кулешування! Україна-мати сльозами і кров'ю вмивається, щодня її ґвалтують старі й нові заброди, а ви спите п’яні під тином і споглядаєте рожеві сни, що прийде якийсь добрий дядько-миротворець з Європи чи Америки та наведе у нас лад! Не буде цього! Вашу чоловічу роботу за вас, боягузів, ніхто не зробить. Тільки ви самі. А не здатні – то не звіться козаками і не ганьбіть честі тих, хто свого часу не злякався переважаючої ворожої сили і без вагань поклав своє життя на вівтар Вітчизни. За вас, негідних, між іншим, теж.

Published on 2 August 2011