Олег Мeдуниця

Як партія регіонів вкрала 150 млн. Не гривень

«Знімаю капелюха» перед журналістами сайту «Наші гроші», які розкопали аферу з вкраденими 150 млн. доларів США.

«Знімаю капелюха» перед журналістами сайту «Наші гроші», які розкопали аферу з вкраденими 150 млн. доларів США. Детально матеріал є на їх сайті та в газеті «Дзеркало тижня». Суть афери проста - «дочка» «Нафтогазу» «Чорноморнафтогаз» придбала на тендері за 400 млн. доларів бурову платформу. Само собою переможницею тендеру стала офшорка. Ну не зовсім офшорка, а британська компанія з офшорними засновниками. Бурова платформа - товар специфічний, його виробників раз-два і розрахунок закінчено. Журналісти встановили виробника платформи і ціну, за яку виробник виготовив це обладнання. Ціна 248,5 млн. доларів. Різниця більш ніж 150 млн. доларів США. Вся вона осіла у компанії посередника.

Про цю непересічну подію влада в особі міністра Бойка повідомила. І з гордістю розповіла, як вона буде добувати за допомогою цього обладнання газ і нафту на шельфі Чорного моря.

Що в сухому залишку:

1. Саме Бойка підозрюють у організації схеми.

2. Бойко – Льовочкін – Фірташ – Партія регіонів. Зв’язка загальновідома (цікаво, Яник в долі?).

3. «Нафтогаз» тривало і системно утримується коштом платників податків через постійне і необмежене фінансування державними банками. Тобто, гроші вкрадені регіоналами безпосередньо у кожного громадянина з кишені.

4. Стає зрозумілим, що зміни до тендерного законодавства, які Партія регіонів ухвалила, спрямовані на прикриття саме таких оборудок по вимиванню національних ресурсів у приватні та партійні кишені.

5. Після такого, всі заяви Януковича про боротьбу з корупцією накрилися "мідним тазом".

Published on 30 May 2011